Opavský páv si zaletí do ostravského Cineportu

pátek 17. června 2016 9:48 Autor: Martin Kůs

2016 06 pav ozveny

OSTRAVA, OPAVA - Jako dozvuk nedávného 3. ročníku Mezinárodního festivalu studentského filmu Opavský páv 2016 nebyla jen výstava kreseb a maleb dětí ze Základní a mateřské školy při zdravotním zařízení, Olomoucká 88, Opava, p. o., kterou jsme mohli do poloviny června vidět v prostorách rektorátu Slezské univerzity v Opavě, ale také projekce a workshop 17. června v Cineportu ostravského Provozu Hlubina.

Dnešní představení studentských snímků z letošního festivalu nabídne zájemcům celkem tři promítací bloky a dva workshopy. Na plátně si diváci připomenou nejprve animované filmy, poté snímky, které nejlépe hodnotili festivaloví diváci a nakonec vítězné filmy jednotlivých kategorií. Některá díla také připomenou předcházející dva ročníky Opavského páva.

Promítání v Cineportu se věnuje také článek portálu Ostravan.cz, kde najdou zájemci – mimo jiných informací – také přehled promítaných filmů.

Ozvny-plakt