Z univerzity na Nový Zéland

pondělí 6. února 2017 8:48 Autor: Martin Kůs

2017 02 wellington

WELLINGTON, KARVINÁ - Ukázkou toho, jaké zajímavé uplatnění po absolutoriu Slezské univerzity může člověl najít, je Libor Klimeš, absolvent Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné z roku 2014. Toho praxe zavedla za mimořádně zajímavou prací až do Wellingtonu na Novém Zélandu, kde už žije rok a dva měsíce a věnuje se počítačovým animacím filmů.
Ostatně hovoří se o tom také v dokumentu České televize Postřehy odjinud, tentokrát věnovaném právě Novému Zélandu. Jeho premiéru jsme měli možnost vidět na obrazovkách před několika dny a teď si pořad můžeme pustit ze záznamu.

Jak vzkazují rodiče Libora: "V pořadu samozřejmě padne o univerzitě zmíňka a přesto, že dokument je krátký, tak snad najdete chvíli čas ke zhlédnutí a třeba Vás potěší, že jste Liborovi poskytli dobrý základ do života."

My jen dodáváme: "Děkujeme."