AKTUÁLNĚ! Program konference Prokletá část

pondělí 13. března 2017 13:36 Autor: Martin Kůs

OPAVA - Svým druhým dnem dnes v Opavě pokračuje konference Prokletá část - Marginalizované oblasti sociálních věd. Ústav středoevropských studií Fakulty veřejných politik v Opavě společně se studenským časopisem Tmavomodrý svět vás zve na akademickou a studentskou konferenci, kde se můžete těšit na 34 příspěvků. Slezskou univerzitu bude reprezentovat Mgr. Viktor Janák, Bc. Lotte Korencová, Bc. Hana Chobotová a Daniel Zádrapa. Na konferenci vystoupí také dr. Bartosz Rydliński, hostující výzkumník působící na Ústavu středoevropských studií, a Mgr. Petr Kupka, Ph.D. vyučující několika předmětů pro Ústav veřejné správy a regionální politiky.

Další podrobnosti na FB Ústavu středoevropských studií Fakulty veřejných politik v Opavě.

2017 03 FVP student konference