Univerzita bude hostit přednáškový cyklus věnovaný životu seniorů

pátek 2. června 2017 7:07 Autor: Martin Kůs

OPAVA – V pondělí 5. června 2017 od 13.30 hodin se uskuteční v prostoru auly Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě (budova Bezručovo nám. 14, Opava) cyklus přednášek v rámci projektu Rozšíření a zlepšení komplexní péče o rizikové seniory, určených pro laickou i odbornou veřejnost a zdravotníky.

Jak už název napovídá, vše se bude odvíjet od tématu stárnutí a zkvalitnění života seniorů. Akci pořadatelsky i odborně zaštiťuje Slezská nemocnice v Opavě. Jednotlivé příspěvky (viz pozvánka níže) se budou věnovat nejen obecným záležitostem stáří a nejčastějším zdravotním problémům tohoto období lidského života, ale také zdravotní prevenci, metodám a možnostem zmírnění následků a farmakoterapii, včetně případným nežádoucím účinkům léků.

2017 06 06 FVP seniori