Jindřich Štreit představí své fotografie v Číně

pondělí 5. června 2017 13:00 Autor: Zuzana Urbánková
2017 06 prof Streit

OPAVA - Pedagog Institutu tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě profesor Jindřich Štreit představí své dílo v Číně. V pondělí 5. června 2017 přiletí do Pekingu, o den později ho čeká návštěva města Ningbo u Šanghaje ve střední Číně, kde v rámci akce České dny navštíví český stánek na tamním veletrhu. Ve středu 7. června následuje workshop a pak návrat do Pekingu, kde bude mít v pátek 9. června vernisáž výstavy svých fotografií. Domů se vrátí v pondělí 12. června.

Jeho červnový pracovní program je nabitý stejně jako po celý rok. V sobotu 17. června zahajuje svou výstavu Brána naděje v Nepomuku, o den později má na zámku v Litomyšli vernisáž výstavy Ruka pro život, a to ve venkovních i vnitřních prostorách.  V úterý 27. června je naplánována vernisáž na zámku Hradec nad Moravicí a ve čtvrtek 29. června zahajuje Jindřich Štreit výstavu Hany Connor a Filipa Jandourka v Café Amadeus v Olomouci.