Karvinská fakulta se představí všem novým zájemcům o studium

úterý 15. ledna 2013 8:42

2013-01-15 OPF karvinaDen otevřených dveří, v jehož průběhu podá novým zájemcům o studium veškeré potřebné informace, připravuje na 17. ledna Obchodně podnikatelská fakulta (OPF) v Karviné. Oficiální prezentace se v Malém sále hlavní budovy OPF na Univerzitním náměstí uskuteční v 10 hodin. O hodinu později pak na ni naváže zevrubná prohlídka sídla fakulty, při níž se veřejnost seznámí s prostředím, v němž jsou vyučovány akreditované bakalářské a navazující magisterské studijní obory, stejně jako s veškerým kvalitním zázemím, jež v Karviné bude nově příchozím vysokoškolákům v akademickém roce 2013-2014 k dispozici.

Již od 9 hodin budou ve foyeru budovy připraveni zástupci odborných pracovišť OPF, která garantují jednotlivé studijní obory, aby těm, kdo o ně projeví zájem, odpověděli na všechno, nač se budou ptát. Možnost těchto individuálních konzultací potrvá až do 14 hodin.

Aktuální nabídka studijních oborů karvinské fakulty:
bakalářské studium
studijní program Ekonomika a management,
studijní obory Ekonomika cestovního ruchu, Ekonomika podnikání v obchodě a službách, Marketing a management, Řízení logistiky, Účetnictví a daně;
studijní program Hospodářská politika a správa,
studijní obory Bankovnictví, Evropská integrace, Sociální management, Veřejná ekonomika a správa;
studijní program Systémové inženýrství a informatika,
studijní obor Manažerská informatika;
studijní program Gastronomie, hotelnictví a turismus,
studijní obor Hotelnictví;

navazující magisterské studium
studijní program Ekonomika a management,
studijní obory Ekonomika podnikání v obchodě a službách, Marketing a management;
studijní program Hospodářská politika a správa,
studijní obory Bankovnictví, Evropská integrace, Veřejná ekonomika a správa;
studijní program Systémové inženýrství a informatika,
studijní obor Manažerská informatika;

doktorské studium
studijní program Ekonomika a management,
studijní obor Podniková ekonomika a management.