Celotýdenní kulturní akce Čaj v jurtě vyvrcholí v sobotu básnickým maratonem

čtvrtek 14. února 2013 11:18 Autor: Silvie Březinská

2013-0215 glabaznaOPAVA – Pro milovníky poezie je tady pět a půl hodin dlouhé autorské čtení jedenácti autorů. Akce se uskuteční v mongolské jurtě před Obecním domem v Opavě. Celý program je vrcholem celotýdenní akce s názvem Čaj v jurtě. Básnický maraton odstartuje v sobotu 16. února od 15 hodin David Bátor.

Každému autorovi je věnována půlhodina. Dále se můžete těšit jmenovitě přesně podle programu na Radka Glabazňu (na snímku; působí na Ústavu cizích jazyků Filozoficko-přírodovědecké fakulty), Josefa Straku, Aleše Kauera, Radka Fridricha, Miroslava Černého, Jitku N. Srbovou, Lukáše Bártu, Kamila Bouška, Lenku Daňhelovou a Milana Děžinského. Vstup je na tuto akci volný a není nutné se účastnit celého programu. Proto se nebojte přijít jen na svého oblíbeného autora či autorku. V jurtě je zavedeno topení, ale pokud by i tak byla někomu zima, bude připraven čaj a svařák za mírné ceny.

Kdy: 16. února od 15 hodin
Kde: Mongolská jurta před Obecním domem v Opavě