Sérii akcí Akademické poradny v letním semestru zahájí seminář v Karviné a přednáška v Opavě

pondělí 25. února 2013 11:32

Veřejné aktivity Akademické poradny Slezské univerzity jako poradenského pracoviště s celouniverzitní působností odstartují v letním semestru v Karviné i v Opavě shodně už ve středu 27. února. Semestrální program pro obě místa, kde se bude odbývat, je do detailu připraven, o dílčích setkáních Vás budeme informovat průběžně.

Ve středu 27. února se o to první nejprve na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné v posluchárně B - aule hlavní budovy na Univerzitním nám. od 10.30 hodin postará poradenský a forenzní psycholog se zaměřením na hlubinnou terapii Mgr. Bohdan Chodura. Připravil seminář „Sen a jeho využití pro růst osobnosti“, který se uskuteční v rámci standardní výuky předmětu Kariérové poradenství.

V Opavě se pak téhož dne uskuteční přednáška psycholožky a pracovnice rodinné a manželské poradny PhDr. Hany Kušnírové. V posluchárně C20 objektu Fakulty veřejných politik na Bezručově nám. 14 přednese od 16 hodin pro všechny zájemce z řad členů akademické obce, ale též mimo ni výklad na téma „Vliv rodinných vzorců a našich projekcí na utváření partnerských vztahů“.