Získejte za svoji bakálářku, diplomku či dizertačku stipendium nebo finanční cenu

úterý 27. května 2014 9:51 Autor: Martin Kůs

Nadace VIA a slovenští partneři Centra pre filantropiu vyhlášují soutěž

CENA ZA NEJLEPŠÍ BAKALÁŘSKOU, DIPLOMOVOU A DIZERTAČNÍ PRÁCI na téma FILANTROPIE, DOBROVOLNICTVÍ a NEZISKOVÝ SEKTOR

Stručně o soutěži:

KDO SE MŮŽE PŘIHLÁSIT?
•    Student denního nebo externího vysokoškolského studia prvního, druhého nebo třetího stupně
•    Práce, která vznikla jako bakalářská nebo diplomová v akademickém roce 2013/2014 nebo jako dizertační v akademickém roce 2013/2014, 2012/2013 nebo 2011/2012.
•    Předkladatel je studentem v České republice, na Slovensku nebo v zahraničí
•    Práce odevzdaná v českém, slovenském nebo anglickém jazyce
•    Práce týkající se tématu filantropie, dobrovolnictví a (nebo) neziskového sektoru.

CO MOHOU STUDENTI VYHRÁT?
Výherci obdrží stipendium na vzdělávací aktivity podle vlastního výběru ve výši 200 EUR za nejlepší bakalářskou a diplomovou práci a 300 EUR za nejlepší dizertační práci. Nejlepší pasáže z vybraných prací vyjdou v podobě sborníku a vybrané práce budou uveřejněny na stránkách Centra pro filantropii.

KDE SE DOZVÍTE VÍC?
Základní informace jsou v pdf letáčku zde ke stažení. Podrobné informace, formulář přihlášky, odkaz na vítěze minulých ročníků a seznam doporučené literatury najdete na webových stránkách Nadace VIA.

UZÁVĚRKA PRO PŘIHLÁŠENÍ JE 29. 8. 2014!