3. ročník studentské soutěže určené studentům a absolventům

čtvrtek 12. června 2014 8:32 Autor: Administrator

2014-0612-academia-2Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., divize Nakladatelství Academia, vyhlašuje 3. ročník studentské soutěže určené studentům a absolventům českých vysokých škol se sídlem v České republice. Záměrem je dát možnost mladým, ještě neobjeveným autorům vydat svou magisterskou práci pod hlavičkou předního českého nakladatelství a pro čtenáře objevit nový talent české vědy.

Rukopisy je možné přihlásit v těchto kategoriích:
Vědy o živé přírodě a chemické vědy, Vědy o neživé přírodě, Humanitní a společenské vědy.

Porota složená z předních představitelů české vědy bude hodnotit nejenom faktickou správnost, ale také čtivost a schopnost upoutat čtenáře. Ze zaslaných rukopisů splňujících podmínky vybere vítěze do konce února 2015. Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže proběhne v březnu 2015, poté se na webu Nakladatelství Academia uveřejní výsledky.

VÍCE INFORMACÍ