Hledáte brigádu na léto?

středa 3. června 2015 16:03 Autor: Veronika Motúzová

Mezinárodní společnost Formel D, která působí v oblasti automobilového průmyslu, hledá zaměstnance na pozice kontrolor/ka techniky – montážní technik pro lokaci Mohelnice na DPP i HPP.

Pokud máte zájem pracovat v mladém týmu s přátelskou atmosférou, zašlete svůj životopis (s průvodním dopisem, kde uveďte nejbližší možný termín nástupu a platové podmínky) na adresu Formel D, Na Žertvách 2247/29, CZ – 180 00 Praha 8, případně na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Jako značku uveďte Moh/11/ins/hs/skol.

Náplní práce bude kontrola kvality, montážní práce, práce ve výrobě, obsluha výrobních linek, jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace nebo třídění a evidence výrobků.