Plánujete svoji kariéru? Co ji zahájit u Xeroxu!

úterý 12. dubna 2016 11:19 Autor: Martin Kůs

Společnost Xerox dnes patří mezi vedoucí společnosti v oblasti technologií a služeb, kdy poskytuje jak technologická řešení, tak i špičkové služby v oblasti outsourcingu služeb.
Pracoviště v Ostravě poskytuje zákaznickou péči klientům satelitní televize Skylink. Jedná se o odbavování příchozích hovorů a o emailovou komunikaci.
Zkušenosti a praxe, které Vaši studenti u nás získají, mohou zúročit ve své další profesní kariéře.

2016 04 xerox 1Z důvodu nutnosti pokrýt směny v časovém rozmezí 8:00 – 12:00 a 16:00 – 20:00 se nyní při hledání zaměstnanců zaměřujeme na zájemce o dlouhodobou brigádu či práci na zkrácený úvazek.

Budoucím zaměstnancům nabízíme:
- Práci na DPČ, DPP, zkrácený úvazek
- Mzdu 85Kč/hod + prémie
- Po zkušební době možnost práce z domova
- Řádný zaměstnanecký trénink
- Zaměstnanecké benefity, soutěže, pitný režim zdarma
- Příležitosti k dalšímu rozvoji i kariérnímu růstu
- Zajímavou práci v příjemném prostředí a v kolektivu pohodových lidí

Požadujeme:
- Dobré komunikační dovednosti a také odolnost vůči stresu
- Schopnost učit se, přijímat nové informace
2016 04 xerox 2- Dlouhodobou spolupráci
- Flexibilitu (směnný provoz)
- Uživatelskou znalost práce s PC
- Možnost absolvovat vstupní školení, které trvá 10 pracovních dnů, 8hod. denně
- Uvítáme i slovensky mluvící uchazeče

Velmi uvítáme, pokud naši nabídku práce předáte svým studentům, ať už rozesláním přímo na jejich emailové adresy či vyvěšením na stránkách vaší školy.

Pro bližší informace nás mohou kontaktovat na uvedených tel. číslech či emailem: