Jak budou vypadat budoucí e-learningové kurzy?

pondělí 21. října 2013 11:39

2013-1021 innocaseTématem třetího setkání v projektu INNOCASE bylo prezentovat metodologii tvorby e-learningových kurzů pro případové studie vytvořené na základě sběru dat a výzkumu v malých a středních firmách v zemích všech pěti partnerů. To byl jeden z úkolů setkání zástupců Obchodně podnikatelské fakulty (OPF) se zahraničními kolegy, které se ve dnech 7.-9. října konalo v dánském VIA College v Horsens.

„Cílem setkání byla prezentace a následná diskuze, jak bude vypadat budoucí e-learningový materiál, jaké budou jeho rámcové části, použitá technika a další podmínky jeho implementace do studijního prostředí jednotlivých univerzit,“ uvedla k jeho obsahu Mgr. Irena Orszulik, Ph.D., z katedry společenských věd, která na něm spolu s Mgr. Emilem Horkým a PhDr. Krystynou Heinz karvinskou OPF zastupovala. Projekt Leonardo da Vinci - Innocase - Transfer of Innovation je zaměřený na transfer inovací a vychází z finského modelu tvorby a evaluace případových studií v reálném podnikatelském prostředí pomocí metody Repro.

VIDEO

Dánské setkání navázalo na květnovou schůzku partnerů v Praze. Další setkání, tentokrát věnované evaluaci e-learningových kurzů a přípravě konference v Gdaňsku v roce 2014, proběhne v lednu příštího roku v Kodani. Český tým bude na setkání prezentovat konkrétní případové studie na bázi e-learningu.

(red)

2013-0610 innocase

INNOCASE project no. 2012-1-PL1-LEO05-27456
This project has been funded with support from the European Commission under the Lifelong Learning Programme.