Slezská univerzita tančila až do ranních hodin

středa 6. března 2013 9:53 Autor: Administrator

2013-0304 SU-plesTentokrát na vlnách jazzové hudby se 2. března nesl 16. reprezentační ples Slezské univerzity v Opavě. Pro letošní ročník také organizátoři z Asociace studentů a přátel Slezské univerzity (ASPSU) vypustili ústřední téma, které tuto společenskou událost v minulosti provázelo.

„Letošní akci jsme se pokusili pojmout více formálněji než v uplynulých letech, po delší době se ples vrátil do reprezentativních prostor Kulturního domu Na Rybníčku v Opavě. Jinak ohlasy na koncepci plesu jsou jako vždy různorodé, stále je sbíráme prostřednictvím našeho facebookového profilu, nicméně si bezprostředně po skončení troufám tvrdit, že letošní univerzitní ples můžeme hodnotit jako úspěšný,“ prozradila Helena Dlouhá, jedna ze spoluorganizátorek plesu.

Vedle jazzové hudby v podání kapely EV Jazz na návštěvníky čekalo plesové menu v podobě ukázky brazilského bojového tance capoeira, profesionální pole dance vystoupení (tanec u tyče) nebo tradiční tombola. Oficiální část plesu v Kulturním domě Na Rybníčku doplňovala méně formální část ve spodní části klubu Peklo, mj. na kterou v brzkých ranních hodinách navázala závěrečná Afterparty v klubu JAM.

„Určitě velkým plusem byl prostor, kde se letošní ples konal, velkým kladem byl i výběr kapely EV JAZZ. Z mé strany panuje určitě spokojenost,“ zhodnotil přímo na místě Jakub Kaška, jeden z návštěvníků plesu.

Více ohlasů a fotek na FB profilu ASPSU