Veletrhy Gaudeamus zvou pedagogy i studenty a nabízí jim slevy a další benefity

úterý 8. září 2015 13:30 Autor: Martin Kůs

2015 09 Gaudeamus 2Nabídka XXII. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávění GAUDEAMUS 2015 Brno (3. - 6. listopadu 2015, brněnské výstaviště, pavilony G1 a G2) pedagogům a studentům:

STUDENTI registrovaní před veletrhem získají sleavu ve výši 20% na vstupném a na veletrhu je pro ně připravená další odměna.
REGISTRACE STUDENTŮ

PEDAGOGOVÉ se mohou na veletrh registrovat do 29. října 2015. Registrovaní pedagogové dostanou poštou volnou vstupenku. Na veletrhu si mohou zdarma vyzvednout speciální informační set, který obsahuje tištěný katalog veletrhu, Informační systém pro výchovné poradce na CD, katalog veletrhu na CD a soubor informačních materiálů o vystavujících školách. Sety budou pro pedagogy pripravené v informačním stánku v pavilonu G2.
REGISTRACE PEDAGOGŮ

2015 09 Gaudeamus 1