Známý šéfkuchař Pavel Sapík dá studentům i veřejnosti lekci vaření

čtvrtek 26. července 2018 8:23 Autor: Zuzana Urbánková

2018 07 Sapik 1OPAVA - Ústav lázeňství gastronomie a turismu Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě přivítá ve dnech 12. - 13. září 2018  šéfkuchaře pražské restaurace Terasa U Zlaté studně  Pavla Sapíka. V prostorách Gastronomického centra Slezské univerzity v Hradecké ulici 17 povede lekci vaření nejen pro studenty oboru Lázeňství a turismus, ale také pro širší veřejnost. Bližší informace přineseme v druhé polovině srpna.

Pavel Sapík (1975) se narodil do rodiny talentovaných kuchařů s mnohaletou tradicí. Své umění zdokonaloval na různých zahraničních stážích v Rakousku, Francii, Itálii, Indii, Singapuru, Hongkongu a Německu. V restauraci Terasa U Zlaté studně působí od roku 2003 a spolu se svým týmem dosáhl v gastronomii řady úspěchů.

FOTO: Archiv Pavla Sapíka