Speciální nabídka workshopu a kurzů pro studenty

pátek 28. února 2014 9:23 Autor: Silvie Březinská

Studenti získávají slevu ve výši 10 % z částky 3000 Kč za Víkendový herecký workshop. Náplní workshopu bude praktická a teoretická průprava herectvím, rétorika, výuka správné artikulace, pohybová a hlasová cvičení, pantomimické a herecké etudy, práce s textem a individuální i kolektivní improvizace. Je určen amatérským hercům a divadelníkům. Termín workshopu je 8.-9. března 2014.

Dále si mohou studenti vybrat Kurz herectví s prvky filmové tvorby. Kurz zájemce zdokonalí v hereckém umění, ale i v ovládání emocí při vystupování a ve schopnosti veřejně hovořit. Více informací o náplni kurzu na www.divadlofilm.cz pod Nabídkou kurzů v rubrice Herectví a v rubrice Filmové herectví. Kurz má celkem 51 hodin, cena za jednu hodinu je 220 Kč. Termín jeho začátku je 5. března 2014 a lekce probíhá každou středu od 18. do 21. hodiny. Termín ukončení je 25. června 2014.

Třetí nabídkou je Kurt dabingu pro začátečníky, kteří mají o dabing zájem a chtěli by si tuto činnost vyzkoušet. Zájemci se vzdělají ve fonetice a spisovné výslovnosti. Dále se naučí pracovat s mikrofonem nebo vytvářet kontinuitu mezi slovem a obrazem. Kurz má 36 hodin, cena za hodinu je 280 Kč. Plánovaný začátek je 5. března a ukončení 21. května 2014.

V případě zájmu pište na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na telefonní číslo 607 975 904.