Český tým řešitelů projektu Innocase se zúčastnil konference v Gdańsku

pátek 25. dubna 2014 8:45 Autor: Administrator

2014-0425 innocaseGDAŇSK – Na Gdaňské polytechnice proběhla 8. dubna mezinárodní konference na téma inovací ve vzdělávání pro oblast malých a středních podniků (MSP). Prezentace na této konferenci skloubily teoretické, praktické a didaktické aspekty inovací zaváděných v malých a středních podnicích nejen v Polsku, ale také Dánsku, Finsku, Litvě, Lotyšsku, a České republice. Za český tým prezentoval případové studie v e-learningové podobě jako jeden z výstupů projektu INNOCASE E. Horký v rámci workshopu určeného jak účastníkům konference, tak studentům magisterského studia fakulty. Další den byl věnován pracovní schůzce partnerů projektu INNOCASE.

Projekt, který je nyní ve své závěrečné fázi, vyžaduje testování vytvořených 12 případových studií ve skupinách z řad majitelů MSP, kteří ovládají anglický jazyk a jsou schopni tyto případové studie a jejich přínos v oblasti inovace evaluovat. Další krok v rámci řešení projektu se bude týkat zhodnocení kvality výstupů, diseminace a technických postupů, které souvisejí s umístěním e-learningového kurzu v Moodlu a jeho dostupnosti v partnerských a dalších zemích.

Závěrečné setkání partnerů projektu proběhne v září 2014 v Dánsku, kde bude zpracována závěrečná zpráva projektu.

2014-0425 inno logo