Uzávěrka projektu Laboratoř Evropské unie je už 15. března

úterý 11. března 2014 12:46 Autor: Martin Kůs

PRAHA, OPAVA - Již jen několik málo dní zbývá do ukončení termínu pro přihlášení soutěžních prací do 3. kola projektu Laboratoř Evropské unie, který vyhlásilo Zastoupení Evropské komise v ČR ve spolupráci s Úřadem vlády ČR. Zájemci mohou až do 15. března přihlásit své diplomové práce zabývající se evropskými záležitostmi do celorepublikové soutěže o nejlepší diplomovou práci s tematikou EU.

Deset sylabů nejkvalitnějších prací společně s údaji o autorovi bude následně publikováno ve sborníku vědeckého typu. Studenti, jejichž diplomové práce se umístí na 1.-3. místě, budou navíc odměněni hodnotnými cenami. Realizátorem celého projektu je Katedra světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze ve spolupráci s Centrem evropských studií VŠE.

Další informace o projektu naleznete v přiloženém dokumentu či přímo u koordinátora projektu kse.vse.cz.