Ekonomové! Je tu šestý ročník soutěže o Cenu prof. F. Vencovského

úterý 11. dubna 2017 8:10 Autor: Martin Kůs

2017 04 soutez hlavicka

Rektorka Vysoké školy finanční a správní Dr. Bohuslava Šenkýřová vyhlásila šestý ročník soutěže o Cenu prof. F. Vencovského. Tematické zaměření soutěže je Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou.

Soutěž je určena mladým ekonomům do 35 let. Termín podání přihlášky do soutěže (elektronicky a poštou), s názvem příspěvku a abstraktem, obojí v češtině a angličtině – do 2. května 2017. Určitě zajímavou motivací je fakt, že vítěz soutěže získá odměnu ve výši 200 000 Kč. Ostatní finalisté obdrží věcné ceny. Vyhodnocení soutěže proběhne na mezinárodní vědecké konferenci, kde vystoupí významní odborníci a finalisté soutěže.

Informace o soutěži včetně přihlašovacích tiskopisů a dalších materiálů naleznete v přílohách a na www.vsfs.cz/cena.