Spolupracuj s tabletovým týdeníkem Dotyk

pondělí 27. května 2013 8:44 Autor: Silvie Březinská

0527 dotykPrvní český čistě dotykový magazín nesoucí název Dotyk nabízí studentům možnost prezentace svých zážitků. Týdeník Dotyk má svou rubriku, kam zařazuje studentské zkušenosti se zahraničním studiem. I ty se můžeš podělit o své výjimečné zážitky se čtenáři týdeníku Dotyk. Jeho redakci tvoří zkušení novináři, kteří se nebojí tabletové novinařiny ukrývající i výhody v možnosti prezentace videí, audio ukázkami apod.

První číslo týdeníku Dotyk vyšlo 3. května 2013, titul reflektuje témata, která jsou společensky důležitá, nabízí originální pohledy a názory, snaží se dokázat, že média v dnešní rychlé době nemusí být povrchní.

Více informací