Pracovní nabídka: obchodní zástupce

středa 30. listopadu -0001 1:00 Autor: Silvie Březinská
Baví tě obchod a rád komunikuješ s lidmi? Chceš pomáhat handicapovaným a být u zrodu nového projektu? Chceš si vyzkoušet přítomnost u vzniku nového obchodního týmu, soutěžit s ostatními a být nejlepší? Tak je tu pro tebe obecně prospěšná společnost a projekt „POMŮŽEME-I-VÁM“. Jedná se o netradiční nabídku prezentace společnostem působících na českém trhu. Z výtěžku nebudeš podporován jen ty, ale i handicapovaní sportovci. Pracovat může každý dle svých časových možností, proto je práce vhodná pro studenty, handicapované a rodiče na mateřské dovolené. Na výběr je práce na živnostenský list nebo na dohodu.

Pro více informaci volej na číslo 776 567 301 nebo piš na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.