Mezinárodní projekt Innocase má za sebou další pracovní setkání partnerů ze čtyř evropských zemí

čtvrtek 6. června 2013 7:17 Autor: Administrator

2013-0605 innocasePrezentovat případovou studii vytvořenou na základě sběru dat a výzkumu ve firmě Arista, s.r.o. To byl hlavní úkol pražské mise zástupců Obchodně podnikatelské fakulty (OPF) v Karviné. Ve dnech 28. a 29. května tam totiž proběhlo další setkání partnerů projektu Leonardo da Vinci - Innocase - Transfer of Innovation.

„Cílem setkání bylo zhodnocení adaptace finského modelu RePro na podmínky malého a středního podnikání v zemích participantů projektu, tedy v České republice, Dánsku, Finsku a Polsku, “ uvedla Mgr. Irena Orszulik, Ph.D., z katedry společenských věd, která OPF zastupovala. Projekt Leonardo da Vinci - Innocase - Transfer of Innovation je zaměřený na transfer inovací a vychází z finského modelu tvorby a evaluace případových studií v reálném podnikatelském prostředí pomocí metody Repro.

Pražské setkání navázalo na únorovou schůzku na Univerzitě Savonia ve finském Kuopio. Další setkání, tentokrát věnované metodologii tvorby e-learningového kurzu pro malé a střední podnikání, se uskuteční v Dánsku v říjnu 2013. Český tým bude na setkání prezentovat v model e-learningového zpracování případové studie.

2013-0610 innocase