Přijďte se v pátek 6. října podívat na Noc vědců, nebudete litovat!

středa 4. října 2017 14:42 Autor: Martin Kůs

OPAVA - Hroby údajných vampýrů, unikátní nálezy rádel v zemi pod Obchodním a společenským centrem Breda Weistein, za jasného počasí pozorování ve hvězdárně na Bezručově náměstí 13, ukázka mobilních robotů na zemi i ve vzduchu a další zajímavé přednášky, diskuse, prezentace, zážitky…

To je jen část programu, jímž se Filozoficko-přírodovědecká fakulta (FPF) Slezské univerzity v Opavě přihlásila k celostátní akci Noc vědců, jejímž letošním motivem je Mobilita. Cílem je propagace vědy a techniky široké veřejnosti.

Opavská Noc vědců, na níž jste všichni srdečně zváni, se koná v pátek 6. října 2017 od 17.00 hodin na dvou místech: v budově FPF na Bezručově náměstí 13 a v Galerii Breda v 1. podlaží OC Breda Weinstein. Podrobný program je přiložen, vstup na všechny akce je zdarma.

2017 10 06 noc vedcu Opava