Nový semestr přináší nový ročník Ligy malé kopané. Startuje 7. října

pátek 26. září 2014 6:54 Autor: Martin Kůs

KARVINÁ – S příchodem nového výukového roku se v Karviné opět rozjede nový ročník „Ligy malé kopané“, kterou připravuje Vysokoškolský sportovní klub Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.

Stejnou nabídku má OPF i pro hráče florbalu. Podrobnosti najdou zde.

Turnaj je vypsán pro družstva (samozřejmě hrát mohou i dívky) 3+1, každý tým může mít na soupisce maximálně osm lidí. Jeden z nich také musí být nominovaný jako rozhodčí. Hracím dnem je úterý v čase od 17 do 21 hodin a hrát se bude v tělocvičně areálu Na Vyhlídce. Prvním turnajovým dnem bude 7. říjen, hrací systém bude určen a rozlosován podle počtu přihlášených družstev.

Družstva se mohou hlásit e-mailem na kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Marek Cvikl) do středy 1. října. Startovné je 200 korun za tým + kauce ve výši 100 korun, která je vratná při odehrání všech turnajových duelů a dodání rozhodčího na předepsaná utkání.

Další informace a pravidla turnaje najdete v přílohách:

Pravidla