Ekonomové! Je tu šestý ročník soutěže o Cenu prof. F. Vencovského

2017 04 soutez hlavicka

Rektorka Vysoké školy finanční a správní Dr. Bohuslava Šenkýřová vyhlásila šestý ročník soutěže o Cenu prof. F. Vencovského. Tematické zaměření soutěže je Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou.

Soutěž je určena mladým ekonomům do 35 let. Termín podání přihlášky do soutěže (elektronicky a poštou), s názvem příspěvku a abstraktem, obojí v češtině a angličtině – do 2. května 2017. Určitě zajímavou motivací je fakt, že vítěz soutěže získá odměnu ve výši 200 000 Kč. Ostatní finalisté obdrží věcné ceny. Vyhodnocení soutěže proběhne na mezinárodní vědecké konferenci, kde vystoupí významní odborníci a finalisté soutěže.

Informace o soutěži včetně přihlašovacích tiskopisů a dalších materiálů naleznete v přílohách a na www.vsfs.cz/cena.

Startup Show - slavnostní vyvrcholení ostravského akcelerátoru Green Light

green-light-startup-show-2017-1200x630-facebook-status-imageOSTRAVA, OPAVA - Rádi bychom Vás pozvali na závěrečnou Startup Show, která je slavnostním vyvrcholením ostravského akcelerátoru Green Light. Akce proběhne dne 23. 2. 2017 od 15:00 hod v Aule VŠB-TUO. Již tradičně se v ní utkají ty nejlepší nápady ze všech 57 přihlášených. Již teď vám můžeme prozradit, že letošní nápady stojí opravdu za to. Přijďte se podívat, kdo zazáří na letošní Startup Show a vyhraje ceny v hodnotě...

celý článek

3. ročník Business Gate Academy je už na startovní čáře

2017 02 BusinessGate3 1KARVINÁ - S blížícím se novým semestrem se také blíží start již třetího ročníku Business Gate Academy, který bude pokračovat v propojování studentů OPF s podnikatelskými subjekty skrze zadavatelské projekty. Spolupráci s BG Academy, kromě stávajících partnerských firem, navázaly také další nové subjekty. Jednou z nich je slovenská společnost Stevula specializující se na výrobu kvalitních košil...

celý článek

Green Light je opět tady!

Green Light je opět tady! Přihlas se a odstartuj své podnikání v nejucelenějším akceleračním programu v kraji! Naučíš se vše o podnikání krok za krokem. Všechny účastníky čekají zkušení mentoři z praxe a 3 měsíce plné skvělých workshopů. Přihlášky jsou spuštěny!

celý článek

Projekt Česká hlava – soutěž pro české vědce a studenty vysokých škol

2016 6 Caska hlava2

Už 15. rok společnost Česká hlava spolu s Úřadem vlády České republiky udělují to nejprestižnější české ocenění za vědu a výzkum, které je v České republice možné dosáhnout.

 

Vyberte si z 5 kategorií a přihlaste se do soutěže.

 

1. cena je 1 000 000 Kč.

 

Uzávěrka nominací do soutěže je 1. 7. 2016

 

Kategorie:

1) Národní cena vlády Česká hlava

2) Cena společnosti Kapsch, cena Invence

3) Cena Industrie

4) Cena Společnosti ČEZ, cena Doctorandus za technické vědy

5) Cena Doctorandus za přírodní vědy

 

Více informací a pravidla soutěže

Siemens reaguje na univerzitní Den kariéry – nabízí studentům a absolventům konkrétní prozice

2016 04 banner malyZaujala vás prezentace společnosti Siemens na nedávném Dni kariéry na Slezské universitě, který připravila Akademická poradna SU? Pokud ano, tak právě pro vás máme ještě nabídku konkrétních brigádnických a pracovních pozic, které Siemens nabízí studentům a absolventům.

 

celý článek

Plánujete svoji kariéru? Co ji zahájit u Xeroxu!

Společnost Xerox dnes patří mezi vedoucí společnosti v oblasti technologií a služeb, kdy poskytuje jak technologická řešení, tak i špičkové služby v oblasti outsourcingu služeb. Pracoviště v Ostravě poskytuje zákaznickou péči klientům satelitní televize Skylink. Jedná se o odbavování příchozích hovorů a o emailovou komunikaci. Zkušenosti a praxe, které Vaši studenti u nás získají, mohou zúročit ve své další profesní kariéře.

celý článek

TOPlist Slezská univerzita v Opavě » www.slu.cz « Copyright © 2012-2015