Bredu tentokrát „obsadí“ studenti a budoucí sestřičky

čtvrtek 19. února 2015 14:06 Autor: Martin Kůs

Foto: napalubu.cz

Opava – Obchodní centrum Breda&Weinstein opět „obsadí“ ve čtvrtek 19. února 2015 v době od 15.00 do 18.00 hodin studenti Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Svým účinkováním se zapojí do unikátní spolupráce univerzity s tímto obchodním centrem. V mobilním stánku v nultém podlaží naproti prodejny Tchibo budou přítomni vysokoškoláci z Archeologického klubu, opavské pobočky Historického klubu, Divadelního spolku Dramkrou a Asociace studentů a přátel Slezské univerzity. Ti všichni budou svůj klub prezentovat různými formami včetně promítání smyčky na televizní obrazovce, rozdáváním letáčků, vysvětlováním své činnosti. Budoucí archeologové ukáží zájemcům výrobu artefaktů.

O den později, tedy v pátek 20. února, se na stejném místě a ve stejnou dobu představí Ústav ošetřovatelství z Fakulty veřejných politik. Budoucí sestřičky zde předvedou ukázky základů první pomoci.

Text: Zuzana Urbánková

Kdo se ještě představí?