Na akci Archeologického klubu studentů Slezské univerzity se přišly podívat stovky lidí

čtvrtek 10. září 2015 5:41

FOTO: Petr Rataj a spol.

MALÉ HOŠTICE - Více než čtyři stovky lidí se podle odhadu předsedy Archeologického klubu studentů Slezské univerzity Mgr. Petra Rataje přišly podívat v sobotu 5. září 2015 do Malých Hoštic na akci, kterou připravili budoucí archeologové.

Studenti Slezské univerzity se veřejnosti představili během malohoštického jarmarku se svým programem i nejrůznějšími předměty odkazujícími převážně na dějiny Opavska. „Vydařilo se to. Bylo docela pěkně, i když foukal vítr. V neděli by to bylo horší, počasí se zhoršilo a vítr by nám stany nejspíše odnesl,“ podotkl a úsměvem Petr Rataj a dodal, že klub chce navázat v Obecním úřadem v Malých Hošticích užší spolupráci a pořádat zde například cyklus kalendářních akcí.

Průběh sobotní akce vám nyní přinášíme ve fotografické reportáži, jak ji vytvořili sami studenti. Najdtete ji na facebooku Slezské univerzity

TEXT: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby