VIDEO: Konec světa – Multimediální techniky

pátek 11. ledna 2013 14:35 Autor: Administrator

0111 konec svetaProsincový happening ke konci světa, který uspořádali studenti oboru Multimediální techniky, vyvrcholil premiérou hudebního klipu. Jeho finální internetovou verzi můžete zhlédnout právě nyní! Klip vznikal jako součást pásma skečů, které měly oslavy konce světa 21. prosince 2012 doprovázet.

„Vznikl ze zadání nahrát a natočit rádiovou skladbu s prvky pop music, která bude obsahovat téma konce světa. Autorem textu a hudby se stal student Multimediálních technik Lukáš Lukáš, který i přes časově napjatý termín nahrál také většinu nástrojů,“ prozradil Martin Petrásek, hlavní organizátor happeningu.

Samotné hudební video pak bylo kolektivním dílem, které vzniklo jako výsledek workshopů pořádaných pro studenty Vaškem Minaříkem a Pavlem Havrlantem z Galerie Gottfrei. Tam se také klip natáčel. První nápad a zadání až k prosincové premiéře dělily pouhé dva týdny, natáčení zabralo dva dny, střih, který si vzal na starosti Ondrej Zelenec, byl hotov za jeden večer.

Konec světa
Hudba a text: Lukáš Lukáš