Vyhrajte vstupenky na Reprezentační ples Slezské univerzity

úterý 22. ledna 2013 10:07 Autor: Martin Kůs

2013 01 ples SUOPAVA – Již tradičně připravuje na začátek letního semestru Asociace studentů a přátel Slezské univerzity (ASPSU) Reprezentační ples Slezské univerzity. Ten letošní se bude konat 2. března, po několikaleté odmlce opět v prostorách nedávno rekonstruovaného Kulturního domu Na Rybníčku. Novinkou jsou bezesporu dvě soutěže, ve kterých je možné získat vstupenky zdarma.

„Jednu vstupenku zdarma na ples získá v pořadí sedmistý fanoušek stránky ASPSU na facebooku a na osmistého fanouška v pořadí čekají dva lístky,“ konstatuje Marika Sztefková. Druhá soutěž je pak fotografická. „Její téma je Zkouškové období studentů Slezské univerzity a principem poslání originální fotky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .  Každý může poslat pouze jednu fotku - další fotky ze stejné mailové adresy nebo stejného jména autora nebudou brány v potaz,“ říká Marika s tím, že soutěž končí 27. ledna a ve hře jsou dvě vstupenky.

Podmínkou je, aby se jednalo o formát JPG, v předmětu zprávy bylo uvedeno Foto soutěž o lístky a ve zprávě nechybělo příjmení a jméno, případně i krátký komentář ke snímku. A samozřejmě nesmí chybět fotografie v příloze. Fotky budou průběžně zveřejňovány v albu na stránkách ASPSU (http://asociace.slu.cz/) a v následujícím týdnu, tj. od 28. ledna do 3. února, bude hlasování o nejlepší fotku formou ankety.

Vstupenky na ples bude možné rezervovat online, a to ve dnech 4. až 17. února. Jejich prodej bude zahájen 18. února v kanceláři ASPSU (budova SU na Masarykově třídě, 4. patro), kde budou připraveny až do 21. února. Nevyzvednuté či neprodané vstupenky bude možné zakoupit bez předchozí rezervace od 25. února až do 1. března.

„K poslechu i tanci všem zahraje kapela EvJazz, kterou Opavané znají ze středečních večerů v Jazz Café Club Evžen v Beethovenově ulici. Připraven bude také zajímavý program, bohatá tombola a samozřejmě půlnoční překvapení,“ prozradila za pořadatele k plesu Marika Sztefková s tím, že letošní ples bude na rozdíl od těch předchozích, bez konkrétního tématu a přinese i několik změn, které ale zatím zůstanou také překvapením.

Pořadatelé plesu ale mají také zájem o dary pro tombolu. Případní dárci je mohou kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Průběžné informace k plesu pak každý najde na facebooku této události: https://www.facebook.com/events/323412721098980/