O první snídani s děkanem Obchodně podnikatelské fakulty byl v Karviné obrovský zájem

úterý 16. dubna 2013 10:21 Autor: Administrator

2013-0416 snidaneKARVINÁ – Prostor pro dotazy studentů a odpovědi vedení fakulty. O účast na premiérové Snídani s děkanem, která proběhla 10. dubna, byl na Obchodně podnikatelské fakultě mimořádný zájem: z více než pěti desítek zájemců musel šťastnou sedmičku účastníků určit los. Do konce letního semestru se obdobné setkání uskuteční ještě dvakrát.

Další snídaně s děkanem
proběhne 15. května 2013
Informace a přihlášení

Otázek měli zástupci studentů připraveno skutečně hodně, řeč přišla mj. na výuku cizích jazyků na fakultě, problematiku menzy a stravování, nový metodický pokyn, akreditace, ale také konkrétní dotazy k jednotlivým studijním oborům. Většina zúčastněných setkání hodnotila vesměs pozitivně. „Určitě splnilo, v mnoha ohledech dokonce předčilo moje očekávání, zejména díky pohotové a otevřené reakci pana děkana na všechny dotazy,“ svěřila se Bc. Ivana Ližbetinová, studentka navazujícího magisterského oboru Finance, kterou doplnila i Bc. Lenka Zelová, taktéž studentka oboru Finance: „Mile mě překvapil neformální a příjemný přístup a určitě bych kladně hodnotila, že pan děkan bral naše podněty a názory v potaz a vše si pečlivě zaznamenával.“

Čas na snídani byl přesně vymezen, a tak nebylo divu, že na spoustu otázek nezbyl čas. „Měla jsem na pana děkana připraveny dvě otázky, bohužel mi ale na jejich položení nezbyl čas. Nicméně musím podotknout, že probíraná témata s tím, co mě zajímalo, často souvisela a alespoň rámcových odpovědí jsem se nakonec dočkala,“ svěřila se Bc. Veronika Koláčková, studentka oboru Veřejná ekonomika a správa. Další setkání studentů s děkanem Obchodně podnikatelské fakulty je plánováno na 15. května.
Michal Novotný, Dagmar Labudková