ASPSU vyhlašuje soutěž o dvě vstupenky na univerzitní ples

čtvrtek 18. prosince 2014 6:06 Autor: Martin Kůs

OPAVA - Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě (ASPSU) vyhlašuje soutěž o dvě vstupenky na Reprezentační ples Slezské univerzity v Opavě. Soutěž začíná v pondělí 15. prosince a končí 1. února 2015.

Pošlete originální fotku na téma Zkouškové období studentů Slezské univerzity a vyhrajte dva lístky na ples do hlavního sálu.
•    soutěžní fotky zašlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
•    do předmětu napište: FOTO SOUTĚŽ O LÍSTKY
•    do zprávy příjmení, jméno a případný kementář k fotce
•    v příloze pošlete soutěžní snímek
E-maily v jiném formátu nebudou do soutěže zařazeny.
Každý může poslat pouze jednu fotku - další fotky ze stejné mailové adresy nebo stejného jména autora nebudou brány v potaz.

Uzávěrka zasílání fotek bude 1. února 2015 - Fotky budou průběžně (podle zaslání) zveřejňovány v albu na facebookových stránkách aspsu.

Hlasování o nejlepší fotku proběhne v následujícím týdnu, tj. 2. 2. 2015 - 8. 2. 2015.
Reprezentační ples Slezské univerzity v Opavě se bude konat 13. března 2015 v prostorách Kulturního domu Na Rybníčku v Opavě.

banner soutěže