Slezská univerzita výzvy neodmítá a zajímá se o život kolem sebe

úterý 8. prosince 2015 11:16 Autor: Karin Martínková

Foto: Karin Martínková

OSTRAVA, OPAVA - Úžasný architektonický prostor víceúčelové haly Gong hostil 1. prosince 2015 poslední zasedání kolegia rektora v tomto kalendářním roce.

Fotoreportáž z návštěvy Dolních Vítkovic najdtete na facebooku Slezské univerzity

Kolegium po projednání běžné agendy podniklo exkurzi jak instalacemi Světa techniky, tak dalšími lokacemi oblasti Dolních Vítkovic – od ateliérů přes víceúčelové sály bývalých hornických šaten a umýváren až po klub Heligonka v režii Jarka Nohavici. Účelem nebyla pouhá zvědavost či ozvláštnění posledního zasedání kolegia v tomto roce, ale zvážení případné účasti Slezské univerzity v Opavě na úspěšném projektu fascinujícího ztvárnění světa techniky, na který každoročně zavítají stovky tisíc návštěvníků, především z řad dětí a mládeže.

Co říkáte takovému nápadu?