Studenti, vyjádřete svůj názor na svou univerzitu i budoucí zaměstnavatele a vyhrajte!

úterý 8. prosince 2015 20:23 Autor: Karin Martínková

Milí studenti, vyjádřete svůj názor na svou budoucí kariéru!

Rádi bychom Vás pozvali k účasti v největší evropské studii v oblasti vzdělání a kariéry!
Kolem 950 vysokých škol po celé Evropě získává cenná data o spokojenosti svých studentů prostřednictvím šetření trendence Graduate Barometer

Naše vysoká škola se rovněž účastní letošního vydání této studie. Kolem 280 000 studentů se prostřednictvím sdílení svých cílů a motivací každoročně podílí na utváření budoucího akademického a pracovního prostředí ve své zemi i v celé Evropě.
Přispějete svým názorem i Vy? Zúčastněte se studie zde:
www.trendence-gradbarometer.eu
a získejte šanci vyhrát:

• 5 x dárkový poukaz v hodnotě 500 € *
• 10 x dárkový poukaz v hodnotě 200 € *

*Dárkový poukaz BestChoice Europe lze uplatnit ve více než 70 online obchodech. Hodnotu poukazu lze rozdělit mezi více partnerských obchodů a poukazy lze rovněž kombinovat.

Na konci dotazníku získáte přístup k výsledkům posledního vydání této studie. Na základě Vašich odpovědí jsou vysoké školy a zaměstnavatelé informováni o přáních nové generace a Vy zároveň obdržíte bezplatně ke stažení užitečné informace o studiu a kariéře.
Vaše odpovědi budou anonymní a Vaše data právně chráněna.

trendence banner 700x156