Jindřich Štreit pokřtí v Šenově svou novou knihu, jedním z hostů je dokumentaristka Olga Sommerová

středa 31. srpna 2016 8:16 Autor: Zuzana Urbánková

2016 08 Jindrich Streit na vernisi.jpg

ŠENOV, OPAVA - Pedagog Institutu tvůrčí fotografie (ITF) Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě profesor Jindřich Štreit pokřtí v kostele Prozřetelnosti Boží v Šenově svou novou knihu fotografií.

Stane se tak u příležitosti jeho životní jubilea v neděli 4. září 2016 v 15.00 hodin.  Úvodní slovo pronese zástupce vedoucího ITF Mgr. Jiří Siostrzonek, Ph.D. a farář Petr Okapal, v jehož režii se celá slavnostní událost koná.  Naplánována je rovněž beseda s autorem a dokumentaristkou Olgou Sommerovou.

Současně budou v šenovském kostele a na faře otevřeny výstavy fotografií Jindřicha Štreita nesoucí název Služebník Boží a Brána naděje.

2016 08 Jindrich Streit senov pozv