Děkan Zdeněk Stuchlík bude diskutovat v televizi o aktuálních výzkumech a událostech ve vesmíru

středa 4. ledna 2017 15:41 Autor: Zuzana Urbánková

2017 01 Stuchlik 2OSTRAVA, OPAVA - Děkan Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě Prof. RNDr. Zdeněk Stuchlík, CSc je v pátek 6. ledna 2017 v Ostravě hostem živého vysílání Televize Noe. V  pořadu Kulatý stůl se bude věnovat aktuálním výzkumům a událostem ve vesmíru. Spolu s ním usednou před televizní kamery od 20.00 hodin astrofyzik RNDr. Jiří Grygar a matematický fyzik prof. RNDr. Petr Kulhánek, CSc. Diváci mohou do pořadu zasílat své dotazy, a to na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pomocí SMS na telefonní číslo 775 177 377. Při živém vysílání pak přímo do studia na telefonní číslo 595 177 377.

Kulatý stůl je interaktivní diskusní pořad otevírající etická, společenská, teologická, historická či psychologická témata.