Jednoduchou tvorbu profesionálních webových prezentací si může na univerzitě osvojit prakticky každý

čtvrtek 28. února 2013 8:04

Projekt Rozvoj kompetencí managementu a pracovníků vysokých škol Moravskoslezského kraje, jehož hlavním řešitelem je Slezská univerzita v Opavě, přichází teď s nabídkou nové možnosti, jak se do něj aktivně zapojit. Jde o šanci absolvovat březnový kurz Sofistikované nástroje pro jednoduchou tvorbu profesionálních webových prezentací.

Výuka v něm je připravena ve čtyřech pátečních termínech, a to konkrétně 8., 15., 22. a 29. března, a proběhne na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. V posluchárně A406 se v prvních dvou uvedených dnech uskuteční v době od 8 do 10 hodin, v dalších dvou pak v časech od 9 do 13 hodin. Vyplněnou a podepsanou přihlášku k účasti, jejíž formulář v případě zájmu najdete zde, zašlete, prosím, na adresu Vladislava Schmidová, rektorát Slezské univerzity, Na Rybníčku 1, 746 01 Opava, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně ji můžete odevzdat přímo lektorovi kurzu na prvním tutoriálu.

Projekt Rozvoj kompetencí managementu a pracovníků vysokých škol Moravskoslezského kraje (s podporou Centra informačních technologií), CZ.1.07/2.2.00/15.0176, je řešen v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Jeho hlavním řešitelem je RNDr. Jindřich Vaněk, Ph.D., v pozici partnerské instituce figuruje Ostravská univerzita. Bližší informace o projektu viz projekty.slu.cz/profesionalizace.