Je tu druhé kolo voleb do studentské komory Akademického senátu Filozoficko-přírodovědecké fakulty

středa 20. března 2013 7:53 Autor: Martin Kůs

OPAVA - Druhé kolo opakovaných voleb do studentské komory Akademického senátu Filozoficko-přírodovědecké fakulty se uskuteční 20. a 21. března (20. března od 10 do 14 hodin, místnost č. 220, Masarykova 37; 21. března od 8 do 12 hodin, místnost č. 219, Bezručovo nám. 13). Kandidují Tereza Bílá, Marek Čmiel, Bohuslav Holzapfl, Vít Kulíšek, Mgr. Jan Novotný, Bc. Petr Rataj, Jiří Skácelík, Barbora Smijová, Tereza Vrbacká.

Jedná se o opakování volby, kdy ve dnech 13. - 14. března nebyl do studentské komory nikdo zvolen, a to kvůli nedostatečnému zájmu ze strany oprávněných voličů. Z tohoto důvodu vyhlásila volební komise Akademického senátu Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě druhé kolo volby.