Nenechte si ujít další ostravský barevný večer nejen s poezií

čtvrtek 28. března 2013 7:52 Autor: Silvie Březinská

0125 poezieDalší Poezie v barvách má pro vás nachystán bohatý program. Na tomto hudebně-poetickém večeru nebude chybět poezie, ale ani hudba. Připraveno bude i malé překvapení od spřízněné kavárny Indrustrial Cafe. Těšit se můžete na verše Ivany Kašpárkové, mladé autorky z Opavy studující Českou literaturu na Slezské univerzitě.

Již brzy budou její básně publikovány v česko-polském Almanachu prowincjonalnem a také v almanachu Artesimia. „Na večer se velmi těším, očekávám od něho cennou, inspirativní a bohatou zkušenost a také příjemně strávené chvíle se skvělými lidmi,“ vyjádřila se k vystoupení Ivana Kašpárková. Jako další vystoupí Alici Krejčí, která se ve hře na flétnu nechala inspirovat verši Ivany Kašpárkové a dlouhodobě i svým studiem v Holandsku.

Během večera se hudebně propojí s Beatou Bocek, hudebním samoukem, která si je schopna napsat text, složit hudbu, ale také píseň odzpívat. Večer zakončí hlasový mág Patrik Kee spolu s herečkou Sylvií Krupanskou hudebně-poetickou koláží nejrůznějších autorů, např. Dali Figely.

Provázet vás bude Blanka Fišerová, pedagožka Slezské univerzity a spoluorganizátorka Poezie v barvách. Pokud nechcete přijít o hudebně-poetický večer, nesmíte chybět v hudebním oddělení Knihovny města Ostravy v pátek 29. března v 18 hodin. Vstupné na tuto akci je 60 korun.