Na Pohyblivém svátku v ostravské Fiducii se tentokrát svou tvorbou představí studenti z Opavy

úterý 28. května 2013 8:25 Autor: Martin Kůs

OSTRAVA – Dokument o vlivu moderní společnosti a peněz na český sport Sportu zdar, dokument Děti osudu o mladých lidech, kteří dokázali bojovat s nepřízní života, nebo filmový portrét politického vězně Františka Zahrádky Muž určený k likvidaci. To jsou některá z filmových děl, jimiž se 30. května od 19 hodin v pořadu Pohyblivý svátek v ostravském Antikvariátu a galerii Fiducia (Nádražní 30) představí posluchači oboru Audiovizuální tvorba Ústavu bohemistiky a knihovnictví Filozoficko-přírodovědecké fakulty. Na programu je prezentace tvorby posluchačů všech tří ročníků oboru - k vidění budou objekty, fotografické práce, klipy i dokumenty.

pozvanka-Fiducia