Blanka Fišerová z Ústavu bohemistiky a knihovnictví zve na další dvě ostravská setkání Poezie v barvách

středa 17. července 2013 12:54

Co: Poezie v barvách
Další dva bloky setkání s mladými básníky v rámci projektu garantovaného Mgr. Blankou Fišerovou, pedagožkou oddělení kulturní dramaturgie Ústavu bohemistiky a knihovnictví Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity (SU) v Opavě.
Kde: Hudební oddělení Knihovny města Ostravy
Kdy: 19. července ve 13 a ve 14 hodin

Mezi protagonisty setkání patří rovněž dobře známí opavští autoři s blízkým vztahem ke SU, konkrétně organizátor kulturního života ve městě Jan Kunze (1976) a absolvent SU a redaktor Ondřej Hložek (1986). O den později, tedy 20. července, začne v 15 hodin na stejném místě česká premiéra scénického čtení hry B. Fišerové "Už umři, mami!", jejíž text byl nominován na Cenu Alfreda Radoka v kategorii nejlepšího původního dramatického textu. B. Fišerová si svou první nominaci na uvedenou cenu připsala již v roce 2007.