Komorní pěvecký sbor přivítá nový semestr zpíváním na „Masarykově“

pondělí 23. září 2013 9:07 Autor: Martin Kůs

Co: Koncert k zahájení nového semestru
Název: Vyhlížíme semestr
Kde: vestibul univerzitní budovy na Masarykově třídě v Opavě
Kdy: v úterý 24. září v 18 hodin

2013 09 sbor semestrOPAVA – Vyhlížíme semestr aneb Koncert k zahájení semestru 2013/2014. To je anotace podvečera, který pro studenty, pedagogy i veřejnost společně připravil Komorní pěvecký sbor Slezské univerzity v Opavě a Asociace studentů a přátel Slezské univerzity.
„Přijďte se podívat a poslechnout si na náš první koncert v tomto semestru, který je zároveň generálkou před odjezdem sboru na soutěž do Itálie,“ zve všechny sbormistryně Vladimíra Vašinková.
Koncert se uskuteční v úterý 24. září od 18 hodin ve dvoraně univerzitní budovy na Masarykově třídě v Opavě. Kdyby ale počasí nepřálo, sbor se ukryje pod střechu a zazpívá ve vestibulu budovy.
Asociace studentů a přátel Slezské univerzity (ASPSU) zve na koncert především nastupující prváky. To má hned několik důvodů. Lidé z ASPSU jim budou k dispozici s odpověďmi na jejich otázky týkajícími se studia a dalších záležitostí studentského života a také je provedou městem Opavou, kde jim ukáží nejen zajímavá místa spojená s historií i současností, ale také to, kde lze trávit volný čas, bavit se či sportovat.