Konference věnovaná tematice proměn dnešní rodiny se tentokrát stává součástí Týdne pro inkluzi ve školách

čtvrtek 31. října 2013 9:05

Co: Konference Proměny rodiny III
Anotace: Tradiční odborné setkání pořádané Ústavem pedagogických a psychologických věd a Dětským centrem Čtyřlístek v Opavě
Kde: budova Fakulty veřejných politik, Bezručovo nám. 14, posluchárna C21
Kdy: 6. listopadu 2013 v 8 hodin

Ústav pedagogických a psychologických věd (ÚPPV) Fakulty veřejných politik společně s Dětským centrem Čtyřlístek v Opavě pořádají další ročník odborného jednání, pravidelně už od roku 2006 věnovaného problematice rodiny. Letos nese potřetí podtitul Proměny rodiny, ale poprvé se koná v jiné formě - nikoliv jako oficiální konference v aule Slezské univerzity, ale jako součást široce koncipované preventivní aktivity, jíž je Týden pro inkluzi ve školách. K účasti se tedy není třeba předem přihlašovat, stačí přijít a projevit aktivitu. Při poslechu připravených prezentací i při zapojení do sebezkušenostních akcí a preventivních programů.

Jako garant studijního oboru Sociální patologie a prevence myslí hlavní organizátoři z ÚPPV především na jeho posluchače, nicméně program, o něhož se postarali odborníci z Dětského centra Čtyřlístek, obecně prospěšné společnosti Kafira, Základní školy na Havlíčkově ul. v Opavě, ale nakonec i studenti citovaného oboru sami, může zaujmout i další. Pokud se tak stane, budou jistě všichni, kdo se uspořádání akce chopili, víc než spokojeni.

Program konference Proměny rodiny III zde.