Filozoficko-přírodovědecká fakulta hledá své kandidáty do senátu

pondělí 4. listopadu 2013 8:53 Autor: Martin Kůs

FPF-logoOPAVA - Dílčí volební komise Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě Slezské univerzity v Opavě, předseda Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě na základě zákona o vysokých školách č.111/1998 Sb. a Statutu Slezské univerzity v Opavě vypisuje řádné volby do Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě.

Návrhy kandidátů do komory akademických pracovníků a komory studentské Akademického senátu Slezské univerzity lze podat v termínu od 4. listopadu do 15. listopadu do12 hodin, a to na podatelně Filozoficko‐přírodovědecké fakulty v Opavě Slezské univerzity v Opavě (Bezručovo náměstí 13). Podané návrhy kandidátů budou zveřejněny nejpozději do 20. listopadu do 9 hodin.

Návrh musí být písemný, musí obsahovat jméno a příjmení navrhovaného, název součásti, pracovní zařazení nebo studijní program a ročník. Dále musí návrh obsahovat souhlas navrhovaného s kandidaturou do senátu.
Kandidáty do senátu může navrhnout každý člen Akademické obce univerzity v rámci své komory.
Na Filozoficko‐přírodovědecké fakultě v Opavě se mohou konat předvolební shromáždění
akademické obce. Předvolební shromáždění nelze konat ve dnech voleb.
(podle Volebního a jednacího řádu Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě, článek 7, odst. 1 a 2)

Harmonogram voleb byl ustanoven následovně:
1. kolo voleb se uskuteční ve dnech
•  středa 27. listopadu, 12 ‐ 16 hodin, místnost č. 219, 1. patro, Bezručovo náměstí 13, Opava
•  čtvrtek 28. listopadu, 8 ‐ 12 hodin, místnost č. 220, 1. patro, Masarykova 37, Opava
•  pondělí 2. prosince, 12 ‐ 13 hodin, místnost č. 219, 1. patro, Bezručovo náměstí 13, Opava

Případné 2. kolo voleb se uskuteční v termínu 9. - 13. prosince, přesný termín a místo budou upřesněny.

Protokol

V Opavě 1. listopadu 2013

BcA. Bc. Miroslav Zeman, v. r.
předseda dílčí volební komise