UPOZORNĚNÍ: Studijní oddělení FVP bude měsíc bez telefonů

pondělí 14. července 2014 9:40 Autor: Martin Kůs

OPAVA – Probíhající rekonstrukce univerzitní budovy na Bezručově náměstí 14 a stavba univerzitní knihovny v jejím sousedství si už vyžádala řadu stěhování a omezení provozu. Teď, v době prázdnin, bude také dočasně omezena práce studijního oddělení Fakulty veřejných politik (FVP), které v prostorách “čtrnáctky“ sídlí.
Z důvodu rekonstrukce a uzavření budovy nebude studijní oddělení v období 14. července až 15. srpna 2014 vyřizovat telefonní hovory. V případě potřeby je nutné s pracovnicemi komunikovat elektronicky, a to na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně písemně prostřednictvím adresy Studijní oddělení FVP SU, Bezručovo nám. 14, 746 01 Opava.