Projekt ÚVSRP ukončí setkání a prezentace kolektivní monografie

čtvrtek 25. září 2014 6:02 Autor: Martin Kůs

Co: prezentace kolektivní monografie
Anotace: setkání u příležitosti ukončení projektu spojené s prezentací kolektivní monografie
Kde: zasedací místnost děkanátu Fakulty veřejných politik, Opava, Olbrichova 25
Kdy: úterý 30. září 2014 ve 14 hodin

Řešitelský tým Ústavu veřejné správy a regionální politiky Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě v rámci ukončení realizace dílčí části projektu z dotačního programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2013“ s názvem „…Determinanty firemní  filantropie a orientace na regionálním rozvoji“ (registrační číslo 02983/2013/RRC) pořádá 30. září ve 14 hodin v zasedací místnosti děkanátu (ulice Olbrichova 25) neformální setkání s pozvanými hosty při příležitosti prezentace kolektivní monografie s názvem „REGIONÁLNÍ DETERMINANTY ALTRUISTICKÉHO CHOVÁNÍ PRO FILANTROPII A DOBROVOLNICTVÍ“ a vydání tiskové zprávy.
Více informací o projektu najdete na webová prezentaci http://projekt-msk.fvp.slu.cz/index.html