Karvinský majáles je pro studenty připraven v Areálu Lodiček v Parku Boženy Němcové

čtvrtek 2. května 2013 11:22 Autor: Martin Kůs

2013 05 Majales karvinaKARVINÁ – Ani druhé sídelní město Slezské univerzity v Opavě, město Karviná, nebude letos bez oslavy studentského života a radosti mládí. Majáles zdejších studentů se uskuteční 8. května v Areálu Lodiček v Parku Boženy Němcové.
Jeho pořádání se ujala Iniciativa Dokořán a celou akci pojala jako hudební blok se zajímavými interprety a dalším doprovodným a sportovním programem. Než vše vypukne, mohou se studenti zapojit do sportovního dopoledne, které od 9 hodin nabídne turnaj v beachvolleybalu a basketballu.
Na 15. hodinu je pak naplánován průvod masek, který vyjde z Univerzitního náměstí v Karviné. Účastníci průvodu dostanou jako odměnu poukaz na zapůjčení lodičky. Průvod všechny přivede do Areálu Lodiček, kde je čeká hudební nášup. V 16 hodin ho zahájí skupina ALLSKAPONES a postupně až do půlnoci se představí NOAH ELLENWOOD & BAND (17.15), PRAGO UNION (18.30), STARÉ PUŠKY (20.00), INEKAFE (21.30), THE TRUTH IS OUT THERE (23.00).
Vstupné je 100 Kč pro studenty, 150 Kč pro ostatní návštěvníky. Vstupenky lze zakoupit i v předprodeji na Lodičkách každý den odpoledne, o víkendech od 10. hodiny dopolední.