POZOR! Elektronické publikování – současnost a budoucnost se přesouvá na Ústav fyziky

sobota 11. května 2013 8:21 Autor: Administrator

2013-0510 pavel koutskyElektronické knihy - Jaká je jejich historie a současné postavení na trhu? Jaké podoby dnes elektronické knihy mají a jak budou vypadat v nejbližších letech? Kdy se jich bude prodávat víc než papírových? A přivodí zánik těch papírových? To jsou témata, o kterých bude mluvit Pavel Koutský, český guru elektronického publikování.

Přednáška se uskuteční ve středu 15. května od 16 hodin v učebně H3 v kampusu na Hradecké ulici 17.

Pavel Koutský je jeden z nejvýznamnějších propagátorů a popularizátorů elektronických knih u nás. Je zakladatel prvního nakladatelství elektronických knih v České republice – Freetim(e)publishing. Je spoluautorem software na ochranu knih proti nelegálnímu šíření a zároveň spolumajitel společnosti, která se zaměřuje na na publikaci elektronických a interaktivnich knih na platformě Apple iTunes.

Přednáška je součástí projektu „Intenzifikace internacionálních, mezioborových a intersektorálních přístupů při studiu” (CZ.1.07/2.2.00/28.0271), který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem ČR.

Autor: Martin Petrásek