Innocase: setkání partnerů na Univerzitě Savonia ve finském Kouopio

pondělí 11. března 2013 9:23 Autor: Silvie Březinská

2013-03-11 finskoV rámci projektu Leonardo da Vinci se na Univerzitě Savonia ve finském Kouopio uskutečnil ve dnech 24. - 28. února čtyřdenní workshop. Účastnil se ho tým pracovníků katedry společenských věd Obchodně podnikatelské fakulty (OPF) v Karviné, Slezské univerzity v Opavě, ve složení Mgr. Irena Orszulik, Ph.D., PhDr. Krystyna Heinz a Mgr. Emil Horký. Projekt, díky kterému se workshop konal, je zaměřený na transfer inovací a vychází z finského modelu tvorby a evaluace případových studií v reálném podnikatelském prostředí pomocí metody Repro.

„Cílem našeho setkání bylo stanovit rámec pro tvorbu případových studií zaměřených na malé a střední podnikání, také metody sběru dat a jejich následné zpracování pro potřeby e-learningového učebního materiálu, který souvisí s výstupem projektu, šířením jeho výsledků a získáváním zpětné vazby,“ dodala k workshopu Irena Orszulik. Projektu se kromě českého týmu z OPF účastní partneři z University of Savonia ve Finsku, z University of Technology v Gdaňsku, partneři z dánské School of Technology and Business v Horsens a European Retail Academy Förderverein e.V z Německa.

2013-0610 innocase