V Obchodním centru Breda&Weinstein budou tento týden k vidění roboti i krásné fotografie

čtvrtek 22. ledna 2015 8:10 Autor: Martin Kůs

Foto: Archiv Ústavu informatiky

Autor: Zuzana Urbánková

OPAVA – Roboti včetně humanoida, vrtulníky, modely aut a další zajímavé předměty z oblasti kybernetiky představí odborníci z Filozoficko-přírodovědecké fakulty (FPF) Slezské univerzity v Opavě v Obchodním centru Breda&Weinstein. Vše se bude „hýbat a jezdit“ na chodbě v nultém podlaží naproti prodejny Tchibo ve čtvrtek 22. a pátek 23 ledna 2015 od 15.00 do 18.00 hodin.

V pátek 23. ledna od 11.00 do 15.00 hodin se zde představí rovněž Institut tvůrčí fotografie.

Tyto dny jsou jen částí programu, jimiž se Slezská univerzita poprvé ve své čtvrtstoleté  historii představuje v obchodním centru. Na televizní obrazovce současně poběží prezentace studijních oborů, které je možno na univerzitě studovat. Na jakýkoli dotaz týkající se studia a života na univerzitě budou přímo na místě odpovídat zaměstnanci a studenti školy. K dispozici budou rovněž informační letáčky, publikace, knihy či fotografie.

Časový harmonogram akce